ACAR BALTAŞ PROGRAMLARI


Özel Yaşamda Mutluluk, 
İş Yaşamında Başarı İçin Alternatif Yol
DEĞERLERLE YAŞAMAK VE YÖNETMEK

Psikolog, akademisyen, eğitimci, yazar ve yönetim danışmanı Prof. Dr. Acar Baltaş, zengin deneyimini ve yıllar içinden süzülmüş birikimini seçkin topluluklarla paylaşıyor. Dinleyenlerini yeni zihin haritalarıyla tanıştıran ve kendi içlerinde uyarıcı bir yolculuğa çıkaran konuşmalar yapıyor. Onlara içlerindeki potansiyelin kapılarını aralıyor, yenilenmiş bir inanç, heyecan ve enerjiyle hayata katılmalarını sağlıyor.

Bugüne kadar yazdığı kitaplarıyla 600,000'in üzerinde okuyucuya ulaşmış bulunan Acar Baltaş, soluksuz izlenen konuşmalarında, sürükleyici ve bir o kadar da uyarıcı, bilge düşüncelerini, hızlı ve akıcı bir tempoyla, öz ve yalın bir anlatımla sunuyor. Dinleyenlere yaşam boyu rehberlik edecek; bilgilendiren, düşündüren, duygulandıran ve yer yer ölçülü bir mizahla eğlendiren temel mesajlar veriyor.

Duygulandırırken Düşündüren, Bilgilendirirken Eğlendiren Konuşmacı: Acar Baltaş

Acar Baltaş’ın coşkulu ancak gerçekçi üslubu çok değişik dinleyici kitlelerine hitap etmesini kolaylaştırıyor. Bugüne kadar IBM, Philip Morris, Novartis, Mercedes, Sanofi Aventis, Renault, Toyota, Borusan Holding, Akbank, Sabancı Holding, Eczacıbaşı Holding, Turkcell gibi şirketlerde eğitimler ve sunuşlar gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin çok çeşitli üniversite ve eğitim kuruluşunda, panellerde, TV programlarında, liderlik, eğitim, yaratıcılık zirve ve konferanslarında gruplar yönetmiş, geniş dinleyici kitlelerine konuşmalar yapmıştır.

Acar Baltaş, bankacılık, sigortacılık, imalat, perakende, ilaç, bilişim teknolojileri, eğitim, sağlık gibi çeşitli sektörlerden çok sayıda kuruluşta, her yıl ortalama 15,000 kişiye hitap etmektedir. Sunumlar kurumların ihtiyaçları doğrultusunda yapılandırılır. İki saat, yarım gün, tam günlük konuşma ve eğitim programları düzenlenir.

Acar Baltaş’ı dinleyenler, özel ve iş hayatlarında köklü değişiklikler yapmak üzere, güçlü bir kararlılıkla salondan ayrılıyorlar...

Fotoğraflar :


Videolar :


© BALTAS 2020 Tüm hakları saklıdır.